2018 YILI GOODYEAR YAZ KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya Türkiye genelinde sadece kampanya uygulayıcısı olan Goodyear bayilerinden ve satış noktalarından kampanya tarihleri olan 2 Nisan 2018 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında 16 inç ve üzeri Goodyear marka 4x4, binek yaz lastiği veya binek dört mevsim lastik ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alan, Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek ve tüzel kişilere, www.gooodyearclub.com.tr (“Kampanya Web Sitesi”) adresinde bulunan GOODYEAR CLUB YAZ KAMPANYASI linkine tıklayarak kampanya katılım koşullarını okumak, kabul etmek ve kendisine teslim edilecek kupon üzerinde yer alan aktivasyon koduyla uygun başvuruda bulunmak şartıyla ilgili başvuru adımlarını izlemeleri halinde 16 inç lastikler için 80 TL, 17 inç ve üzeri lastikleri için 200 TL değerinde www.gooodyearclub.com.tr alışveriş çeki hediye edilecektir.

 1. Kampanya, aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okuyup, kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılabilirler. Katılımcıların kampanyaya katılım başvurusunda bulunması halinde tüm kampanya şart ve koşullarının okunmuş ve kabul edilmiş olduğu varsayılır. Kampanyaya katılanların, işbu katılım koşullarının herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır ve katılımcı kampanyadan faydalanamaz, kendisine ilave bir hak tanınmaz.

 

 1. Kampanya katılımcısının, alışveriş fiş/fatura üzerinde bulunan tarih itibarıyla 1 (bir) ay içerisinde, www.gooodyearclub.com.tr sitesinde bulunan GOODYEAR CLUB YAZ KAMPANYASI linkine tıklayarak kendisine teslim edilecek kupon üzerinde yer alan aktivasyon kodu ve satış faturasıyla başvuruda bulunması gerekmektedir. Kampanya web sitesine giriş yapılıp istenilen bilgiler doldurulduktan ve fatura yüklendikten sonra başvuru değerlendirmeye alınır.

 

 1. Başvurunun kampanya düzenleyicisine ulaşması itibarıyla 5 (beş) iş günü içerisinde, kampanya katılımcısının başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefonu numaralarına başvurunun ulaştığına dair bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

 

 1. Yapılan başvuru geçerli ise, hak kazanmış olduğu tutar bir şifreye tanımlanarak başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefonu numaralarına SMS yolu ile gönderilecektir. Katılımcı, söz konusu bilgilendirme mesajını almasının akabinde www.gooodyearclub.com.tr’ye girip gerekli üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra kendine verilen şifre ile belirlenen ürünler içerisinde tanımlanan tutarda alışveriş yapabilecektir.

 

 1. Kampanya çerçevesinde sağlanan alışveriş çeki, ilgili çek değerinden yüksek alımlarda indirim amacıyla kullanılamaz, başka kampanyalarla birleştirilemez.

 

 1. Alışveriş çekinin son geçerlilik tarihi 01 Ağustos 2018’dir ve bu tarihten sonra katılımcıya gönderilen şifreye tanımlanan harcama tutarı silinecek ve kullanılamayacaktır.

 

 1. Kampanyaya sadece yukarıda yer verilmekte olan boyutlarda, Goodyear marka binek yaz lastikleri 4x4 lastikler ve dört mevsim lastikler dahildir. Ticari ve hafif ticari araç lastiği alımlarıyla filo satışları kampanya kapsamı dışındadır.

 

 1. Kampanya, sadece kampanya uygulayıcısı Goodyear bayileri ve satış noktalarında geçerli olup, internet üzerinden yapılacak lastik alımları kampanya kapsamı dışındadır.

 

 1. Kampanya aktivasyonu için kullanılan cep telefonu ve sisteme yüklenen fatura sadece 1 (bir) aktivasyon için geçerlidir. Aynı fatura ve telefonla birden fazla yapılan kampanya girişi geçerli olmayacaktır.

 

 1. Katılımcı kampanyadan yalnızca 2 (iki) kez faydalanabilir. 2 (iki) katılım için ayrı cep telefonu ve faturayla aktivasyon yapılması gerekmektedir.

 

 1. Kampanya çerçevesinde tedarik edilecek alışveriş çeki hiçbir şekilde nakde/ödemeye/para iadesine dönüşemez ve/veya parasal karşılığı talep edilemez, satılamaz, ticarete konu edilemez, herhangi bir şekilde takas ve iade yapılamaz.

 

 1. Kampanyaya katılanlar kampanyadan yararlanmak için paylaşmış olduğu kişisel bilgilerin Goodyear tarafından işlenmesine, kendi iştirakleri arasında olmak üzere gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında transfer edilmesine, kampanyanın sona erme tarihinden sonra düzenlenecek kampanya ve pazarlama faaliyetlerinde de kullanılmasına muvafakat etmiş olduğu, söz konusu kampanya ve pazarlama faaliyetlerinde kendisiyle iletişime geçilmesine onay vermekte olduğu kabul etmektedir

 

 1. Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde, Sanal Mağaza ve Goodyear, söz konusu promosyon haklarını kayıtsız şartsız iptal etme hakkını saklı tutar veya katılımcılardan kampanyaya katılım için gerekli olan ürünlerin alışverişini ispatlayan fiş veya faturanın aslını ibraz etmesini talep edebilir.

 

 1. Katılımcılar, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi, bedeni bir zarar veya ziyandan, çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak Sanal Mağaza ve Goodyear’ı sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, bu firmalardan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

 

 1. İşbu kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

 

 1. Kampanya 6000 adet alışveriş çekiyle sınırlı olup Goodyear, kampanyayı herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle iptal etme ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

 

 1. İşbu kampanya GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. adına SANAL MAĞAZACILIK BİLGİSAYAR HİZMETLERİ VE TİC. A.Ş.tarafından yürütülmektedir. Kampanyayla ilgili tüm sorularınız ve detaylı bilgi talepleriniz için irtibat bilgileri aşağıdaki gibidir.
 

SANAL MAĞAZACILIK Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloğlu Rüstem Cad. No: 5 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKİYE İrtibat Numarası: 0216 538 52 74 Hafta içi pazartesi – cuma / 9:00 – 18:00 (Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde danışma hattı hizmeti verilmemektedir.)

 


 

KOŞULLAR VE UYGULAMA

 1. Genel Bilgilendirme
 2. Sipariş verme
 3. Dikkat Edilecek Önemli Hususlar
 4. Ürün / hediye teslimatı ( kargo & maıl & sms )
 5. İade & garanti & yetkili servisler
 6. Özel Ürünler İçin İade Şartları
 7. İletişim

 

 1. Genel Bilgilendirme
   

Kampanya çerçevesinde  TL kazanan ÜYELER SANAL MAĞAZACILIK AŞ tarafından yönetilen https://goodyearclub.com.tr  internet adresi üzerinde ürün sipariş verebilirler.
GOODYEAR CLUB sitesinde Dünya ve Türkiye ‘ nin önde gelen markaları beğenilerinize sunulmuştur.
GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş ‘nin GOODYEAR CLUB ‘da yer alan mal ya da hizmetlerin kalitesinden, niteliklerinden yahut özelliklerinden ve ürün teslimi/iadesi gibi hususlara ilişkin herhangi bir sorumluluğu bulunmamakta olup, tüm bu hususlar tamamen GOODYEAR CLUB ile Alıcı arasında gerçekleştirilmektedir. Bu programa GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş ‘nin onay verdiği 4 lastik alan son kullanıcılar dışındaki kişiler katılamaz ve herhangi bir hak iddia edemez.
Üyeler hiçbir şekilde hediyelerin nakit karşılığını talep edemez, haklarını devredemez veya satamazlar.
Diğer konularla ilgili başlıca koşul ve şartlar aşağıda sunulmuştur. Tüm Üyeler
bu şart ve kuralları okumak, anlamak ve uymak durumunda olup, tüm sorumluluk ilgili Üyelerdedir.

 

 1. Sipariş Verme


Kazandığınız TL’leri  GOODYEAR CLUB  sitesinde harcayabilirsiniz.
Siparişinizi vermek istediğiniz ürünün detay sayfasına giderek ürün TL bilgisine ulaşabilirsiniz. Sonrasında :
Ürününüzü sepetinize atmak için lütfen “ Sepete Ekle “ butonuna tıklayınız.
Sepetinizin içinde yer alan adetleri artırıp eksiltebilir veya istemediğiniz bir ürünü yanındaki “ Sil “ kısmına tıklayarak iptal edebilirsiniz. Siparişinizi tamamlamak için öncelikle Satış Sözleşmesi ‘ ni ( Hizmet ve Uygulama Şartları )okumalı ve bu sözleşmeyi kabul ediyorsanız “ Sözleşmedeki Hizmet ve Uygulama Şartlarını Okudum ve Kabul Ettim “ kutucuğunu tıklayarak ONAY vermelisiniz. Ardından Siparişi Tamamla butonuna basınız. (kargo teslimat adresi ve fatura adresi sayfalarını göreceksiniz ).
Fatura adresi sayfası önünüze çıkacaktır. Lütfen ilgili alanları doldurunuz. Satış Sözleşmesi ve Kargo Teslimat adresi bilgilerini doldurmayan veya satış sözleşmemizi onaylamayan üyeler sitemizden alışveriş yapamazlar.
Sipariş verme işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir Sipariş alındı notu gelecektir.
Aynı zamanda siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik bir e-posta size gönderilir.

 

 1. Dikkat Edilecek Önemli Hususlar

Hediyeler / Ürünler stoklar ile sınırlıdır.
Hediyeler / Ürünler nakde çevrilemez.
GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş / Sanal Mağaza gerekli gördüğü takdirde katalogda yer alan hediyelerin bir kısmını katalogdan çıkarabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya mevcut hediyenin / ürünün puanını güncelleyebilir.
Ayrıca,  KDV / ÖTV oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler, ek olarak Vergi ve Gümrük Mevzuatındaki tüm değişiklikler  PARA bedellerinde değişiklik olmasına sebep olabilir. 
GOODYEAR CLUB sitesinde yer alan ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir ve / veya seçtiğiniz hediyenin temin edilememesi durumunda muadil ürün tarafınıza gönderilir.
Seçilen hediyelerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.

 
 1. ÜRÜN / HEDİYE TESLİMATI ( KARGO & MAIL & SMS )

Dijital Çekler / Kodlar / İndirim Kuponları hariç tüm ürünler tarafınıza kargo ile gönderilmektedir
Lütfen ürünler kargo ile size ulaştığında sağlam, eksiksiz ve istediğiniz ürünler olduğunu kontrol etmeden almayınız, kargo teslim belgesini imzalamayınız. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise ya da ürün hasarlı, eksik ya da talep ettiğinizin dışında çıkarsa ürünü almayıp kargo görevlisine iade ediniz. Ürünler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı şikâyetleri kabul edilmeyecektir.

Dijital Çekler / Kodlar E-Mail / Cep Telefon adreslerinize Mail ya da SMS ile ya da her ikisi ile gönderilir. Lütfen SPAM / GEREKSİZ E-POSTA kutunuzu ayrıca ve özellikle kontrol ediniz. Buna ek olarak Cep Telefonlarınızın GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş / SANAL MAĞAZA ‘ dan SMS alma onaylı olduğuna dikkat ediniz. Eğer bu ONAY tarafınızca verilmemiş ise Dijital Çekler / Kodlar size ulaşmayacaktır.
 

 1. İADE & GARANTİ & YETKİLİ SERVİSLER

GOODYEAR CLUB sitesinden alışveriş yapan tüm üyeler / müşteriler aşağıda yazılı Garanti ve iade şartlarını kabul etmiş sayılır.

Almış olduğunuz ürünü hiçbir şekilde kullanmadan, orjinal kutusunu bozmadan, kutuya herhangi bir hasar vermeden, deforme etmeden teslim tarihinden itibaren 14 gün süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ayrıca bütün standart aksesuarlar ürün ile birlikte hasarsız ve tam olarak gönderilmelidir.
Öte yandan yukarıdaki ibare Özel Ürünler için geçerli değildir. Aşağıdaki Özel Ürünler İçin İade Şartları bölümünü dikkatlice okuyunuz.
Bütün hediyeler / ürünler fabrikasyon hatalarına karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır. Ürün teslim alındıktan sonra eğer bir arıza ortaya çıkarsa siz değerli üyelerimizin / müşterilerimizin yetkili servislere başvurması gerekir. Firmamıza yapacağınız başvurular Yetkili Teknik servislerin tutmuş oldukları raporlar ışığında değerlendirilecektir.
Kurulum gerektiren beyaz eşya ( Vestel, Bosch, Arçelik, SAMSUNG, vs. gibi ürünler ) ve büyük ebattaki elektronik ürünlerin ( Philips, SONY, SAMSUNG, TV,  LCD, Plazma, vb. gibi ) tüm kurulumları teknik servis hizmetine dahildir ve yetkili teknik servisler tarafından yapılmalıdır.
Bu bağlamda bu tür tüm ürünlerin ambalajları TEKNİK SERVİS dışında biri tarafından açılmamalıdır. Açılacak olursa ürünler garanti kapsamı dışında kalırlar ve Sanal Mağaza ya da ithalatçı firma tarafından iade alınmaz / değiştirilmezler. Lütfen ilgili Yetkili Servis ile irtibata geçiniz ve kurulum için TEKNİK SERVİS elemanını çağırınız.
İADE İÇİN DİKKAT : Lütfen GOODYEAR CLUB adresinden ya da 0216 538 52 74 numaralı Çağrı Merkezimizden bizimle irtibata geçip teyidleşmeden ürünü İADE etmeyiniz.

 

 1. Özel Ürünler İçin İade Şartları:

Aşağıda yer alan ELEKTRONİK, CEP TELEFONU, BİLGİSAYAR gibi ürünler siz değerli üyelerimize / müşterilerimize sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için öncelikle ilgili üretici veya italatçı firmanin Yetkili Teknik servislerine başvurmanız gerekir.
Firmamıza yapacağınız başvurular Yetkili Teknik servislerin tutmuş oldukları raporlar ışığında değerlendirilecektir.

1 ) Telefon, fotoğraf makinesi, tasınabilir ve görüntülü elektronik cihazlar vb. için; ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.
2 ) Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
3 ) Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kisisel Bakim Ürünleri, Her türlü yazılım, Her türlü işlemci(CPU) Program, DVD, VCD, CD ve Kasetlerin, Bilgisayar ve Kırtasiye sarf malzemelerin (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.
4 ) Hediye Çekleri ( Basılı ve / veya Dijital Çekler / Kodlar / İndirim Kuponları ) hiçbir şekilde iade edilemez.
5 ) Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar hiçbir şekilde iade edilemez.
6 ) Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) hiçbir şekilde iade edilemez.
7 ) Ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilecek veya tekrar kullanılamayacak ürünlerin (örneğin kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren her türlü ürün, tek kullanımlık ürünler).

İade gönderimi için adres :
SANAL MAĞAZA Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloglu Rüstem Cad. No:5, 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKIYE

 

 1. İLETİŞİM

Tüm sorularınız için
E-Mail  : info@goodyearclub.com.tr
Çağrı Merkezi : 0216 538 52 74

 

 


dapsatkazan.com

Giriş Yapdapsatkazan.com

Yeni ÜyeMail Adresinize Gelen Aktivasyon Kodunu Girinizdapsatkazan.com

Şifremi unuttumX