Goodyear Kış Kampanyası
Katılım Koşulları

Bu kampanya Türkiye genelinde sadece kampanya uygulayıcısı olan Goodyear bayilerinden ve satış noktalarından kampanya tarihleri olan 1 Kasım 2017-31 Ocak 2018 tarihleri arasında 16 inç ve üzeri Goodyear marka binek, 4x4, kış lastiği ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alan, Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek ve tüzel kişilere, www.gooodyearclub.com.tr (“Kampanya Web Sitesi”) adresinde bulunan GOODYEAR CLUB KIŞ KAMPANYASI linkine tıklayarak kampanya katılım koşullarını okumak, kabul etmek ve kendisine teslim edilecek kupon üzerinde yer alan aktivasyon koduyla uygun başvuruda bulunmak şartıyla ilgili başvuru adımlarını izlemeleri halinde 16 inç lastikler için 50 TL, 17 inç ve üzeri lastikleri için 100 TL değerinde www.gooodyearclub.com.tr alışveriş çeki hediye edilecektir.

 1. Kampanya, aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okuyup, kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılabilirler. Katılımcıların kampanyaya katılım başvurusunda bulunması halinde tüm kampanya şart ve koşullarının okunmuş ve kabul edilmiş olduğu varsayılır. Kampanyaya katılanların, işbu katılım koşullarının herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır ve katılımcı kampanyadan faydalanamaz, kendisine ilave bir hak tanınmaz.

 1. Kampanya katılımcısının, alışveriş fiş/fatura üzerinde bulunan tarih itibarıyla 1 (bir) ay içerisinde, www.gooodyearclub.com.tr sitesinde bulunan GOODYEAR CLUB KIŞ KAMPANYASI linkine tıklayarak kendisine teslim edilecek kupon üzerinde yer alan aktivasyon kodu ve satış faturasıyla başvuruda bulunması gerekmektedir. Kampanya web sitesine giriş yapılıp istenilen bilgiler doldurulduktan ve fatura yüklendikten sonra başvuru değerlendirmeye alınır.

 1. Başvurunun kampanya düzenleyicisine ulaşması itibarıyla 5 (beş) iş günü içerisinde, kampanya katılımcısının başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefonu numaralarına başvurunun ulaştığına dair bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

 1. Yapılan başvuru geçerli ise, hak kazanmış olduğu tutar kendisine özel bir şifreye tanımlanarak başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefonu numaralarına bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Katılımcı, söz konusu bilgilendirme mesajını almasının akabinde www.gooodyearclub.com.tr’ye girip gerekli üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra kendine verilen şifre ile belirlenen ürünler içerisinde tanımlanan tutarda alışveriş yapabilecektir.

 1. Kampanya çerçevesinde sağlanan alışveriş çeki, ilgili çek değerinden yüksek alımlarda indirim amacıyla kullanılamaz, başka kampanyalarla birleştirilemez.

 1. Alışveriş çekinin son geçerlilik tarihi 2 Mart 2018’dir ve bu tarihten sonra katılımcıya gönderilen şifreye tanımlanan harcama tutarı silinecek ve kullanılamayacaktır.

 1. Kampanyaya sadece yukarıda yer verilmekte olan boyutlarda, Goodyear marka 4x4, ve kış lastikleri dahildir. Ticari ve hafif ticari araç lastiği alımlarıyla filo satışları kampanya kapsamı dışındadır.

 1. Kampanya, sadece kampanya uygulayıcısı Goodyear bayilerinde geçerli olup, internet üzerinden yapılacak lastik alımları kampanya kapsamı dışındadır.

 1. Kampanya aktivasyonu için kullanılan cep telefonu ve sisteme yüklenen fatura sadece 1 (bir) aktivasyon için geçerlidir. Aynı fatura ve telefonla birden fazla yapılan kampanya girişi geçerli olmayacaktır.

 1. Katılımcı kampanyadan yalnızca 2 (iki) kez faydalanabilir. 2 (iki) katılım için ayrı cep telefonu ve faturayla aktivasyon yapılması gerekmektedir.

 1. Kampanya çerçevesinde tedarik edilecek alışveriş çeki hiçbir şekilde nakde/ödemeye/para iadesine dönüşemez ve/veya parasal karşılığı talep edilemez, satılamaz, ticarete konu edilemez, herhangi bir şekilde takas ve iade yapılamaz.

 1. Aksi, kampanyaya katılanlar tarafından yazılı olarak bildirilmediği sürece katılımcının söz konusu kampanyadan yararlanmak için paylaşmış olduğu kişisel bilgilerin Goodyear tarafından işlenmesine, kendi iştirakleri arasında olmak üzere gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında transfer edilmesine, kampanyanın sona erme tarihinden sonra düzenlenecek kampanya ve pazarlama faaliyetlerinde de kullanılmasına muvafakat etmiş olduğu, söz konusu kampanya ve pazarlama faaliyetlerinde kendisiyle iletişime geçilmesine onay vermekte olduğu kabul edilecektir.

 1. Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde, Sanal Mağaza ve Goodyear, söz konusu promosyon haklarını kayıtsız şartsız iptal etme hakkını saklı tutar veya katılımcılardan kampanyaya katılım için gerekli olan ürünlerin alışverişini ispatlayan fiş veya faturanın aslını ibraz etmesini talep edebilir.

 1. Katılımcılar, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi, bedeni bir zarar veya ziyandan, çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak Sanal Mağaza ve Goodyear’ı sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, bu firmalardan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

 1. İşbu kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

 1. Kampanya 15.000 adet alışveriş çekiyle sınırlı olup Goodyear, kampanyayı herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle iptal etme ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

 1. İşbu kampanya GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. adına SANAL MAĞAZACILIK BİLGİSAYAR HİZMETLERİ VE TİC. A.Ş.tarafından yürütülmektedir. Kampanyayla ilgili tüm sorularınız ve detaylı bilgi talepleriniz için irtibat bilgileri aşağıdaki gibidir.

SANAL MAĞAZACILIK Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloğlu Rüstem Cad. No: 5 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKİYE İrtibat Numarası: 0216 538 52 74

Hafta içi pazartesi – cuma / 9:00 – 18:00 (Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde danışma hattı hizmeti verilmemektedir.)

HEDİYE SİPARİŞİ VERİRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Bütün ürünler fabrikasyon hatalarına karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır.

Ürünler stoklarla sınırlıdır.

Katalogda yer alan ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir ve / veya seçtiğiniz hediyenin temin edilememesi durumunda muadil ürün tarafınıza gönderilir.

Seçilen ürünlerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.

Goodyear ve / veya Sanal Mağaza gerekli gördüğü takdirde katalogda yer alan ürünlerin bir kısmını katalogdan çıkarabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir.

Ürünler hiçbir şekilde nakde çevrilemez.

Dijtital hediye çekleri hariç tüm ürünler tarafınıza kargo ile gönderilmektedir. Bu çerçevede adres bilgilerinizi lütfen eksiksiz ve tam olarak doldurunuz.

Dijital hediye çekleri tarafınıza EMAIL yolu ile gönderilir. Bu çerçevede EMAIL bilgilerinizi lütfen eksiksiz ve tam olarak doldurunuz.

Lütfen ürünler kargo ile size ulaştığında sağlam, eksiksiz ve istediğiniz ürünler olduğunu kontrol etmeden almayınız, kargo teslim belgesini imzalamayınız. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise ya da ürün hasarlı, eksik ya da talep ettiğinizin dışında çıkarsa ürünü almayıp kargo görevlisine iade ediniz. Ürünler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı şikâyetleri kabul edilmeyecektir.

Tüm ürünler, üretici ve satıcı firmaların garantisi altındadır. Ürün teslim alındıktan sonra eğer bir arıza ortaya çıkarsa müşterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satıcı firmalara ve/veya yetkili servislere başvurması gerekir.

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, orijinal kutusunu tahrip etmeden teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Dijital Hediye çekleri sipariş edildikten sonra iptal ve iade edilemez.

Garanti & İade & İptal

Bütün ürünler fabrikasyon hatalarına karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır.

Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arizalar için, müşterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satıcı firmalara başvurması gerekmektedir.

http://goodyearclub.com.tr ‘ dan alışveriş yapan tüm müşteriler aşağıda yazılı Garanti ve İade şartlarını kabul etmiş sayılır.

Öte yandan satın aldığınız ürünü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde Goodyearclub destek hattına başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

İadeler mutlak surette kullanılmamış ve orijinal kutu/ambalajında olmalıdır. Bütün standart aksesuarlar ürün ile birlikte hasarsız ve tam olarak gönderilmelidir.

Ayni şekilde Fatura da iade ürün ile birlikte gönderilmelidir.

İade ürünler ARAS KARGO aracılığı ile gönderilmelidir.

Ürünler siz değerli müşterilerimize sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için öncelikle ilgili üretici veya ithalatçı firmanın Yetkili Teknik servislerine başvurmanız gerekmektedir. Firmamıza yapacağınız başvurular Yetkili Teknik servislerin tutmuş oldukları raporlar ışığında değerlendirilecektir.

Sanal Mağaza tarafından kabul edilen iadeler için müşterilere yeni ürün sevk edilir.

Siparişin tamamen iptal edildiği hallerde iptal işleminin kesinleşmesinden en geç 1 ay sonra TL / Para bedeli hesabınıza yatar.

Telefon, fotoğraf makinesi, taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazlar vb. için; ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvıteması vs. olmamalıdır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Her türlü Kozmetik Ürünler ve Kişisel Bakim Ürünleri, Her türlü yazılım, Her türlü işlemci(CPU) Program, DVD, VCD, CD ve Kasetlerin, Bilgisayar ve Kırtasiye sarf malzemelerin (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.

İade gönderimi için adres :

SANAL MAĞAZA Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloglu Rüstem Cad. No:5, 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKIYE

Tipografik hataların hiçbir hukuki bağlayıcılığı olmadığı gibi, bu durumdan Goodyear ve Sanal Mağaza sorumlu tutulamaz.


dapsatkazan.com

Giriş Yapdapsatkazan.com

Yeni ÜyeMail Adresinize Gelen Aktivasyon Kodunu Girinizdapsatkazan.com

Şifremi unuttumX