1. Goodyear Yaz Kampanyasından kimler faydalanabilir?
   

Goodyear Yaz Kampanyasından (‘’Kampanya’’) 02 Nisan 2018 ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında, kampanya uygulayıcısı olan Goodyear Bayi ve Satış Noktalarından 16 inç ve üzeri Goodyear marka 4x4 veya binek yaz veya dört mevsim lastik ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alan 18 yaşını doldurmuş Türkiye’de ikamet etmekte olan gerçek ve tüzel kişiler faydalanabilir.

 1. Goodyear Yaz Kampanyasına Nasıl Başvurulur?
   

Katılımcıların, Kampanya Web Sitesi’ne girmeleri, başvuru formuna ulaşmaları ve formu eksiksiz bir şekilde doldurmaları, başvuru formunun içindeki ilgili alana kendi isimlerine düzenlenmiş olan lastik faturalarının kaşeli yüzünün okunaklı bir şekilde fotoğraflarını çekip yüklemeleri gerekmektedir.

Kampanya kapsamında satın alınan lastiklere ilişkin faturada, lastikleri satın alan ve kampanyaya katılacak kullanıcının adı, soyadı ile fatura tarihi, satın aldığı lastiklerin ebat ve desen bilgisi, bayi adı ve bayi kaşesi ve satın alınan lastik adedinin mutlaka yer alması gerekmektedir.

Bu şartları taşımayan başvurular geçersiz kabul edilecek olup, katılımcının başka başvuru hakkı olmayacaktır.

Katılımcılara kampanyaya 2 (iki) defa katılma hakkı verilmiştir ancak sisteme giriş için kullanılan cep telefonu bilgisi ve fatura 1 (bir) defa kullanılabilir. İkinci katılımın gerçekleşmesi için farklı fatura ve cep telefonu bilgisi sisteme yüklenmelidir.

Katılımcının kayıt olacağı cep telefonu numarası, ilerleyen aşamalarda kullanıcı adı yerine geçecek olup, kampanya süresince sadece 1 defa kullanılabilecektir.

02 Nisan 2018 ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında satın alım yapmış olan gerçek kişi tüketicilerin, fatura tarihi itibariyle 1 (bir) ay içerisinde başvurmaları gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurunun tamamlanabilmesi için, katılımcıların Kampanya Web Sitesi üzerinden ‘Kampanya Katılım Koşulları” ile “6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Onay Metni”ni okuması ve kabul ettiğini onaylaması gerekmektedir.

Katılımcının yapmış olduğu başvuru geçerli ise, hak kazanmış olduğu tutar kendisine özel bir şifreye tanımlanarak Gerçek kişi tüketicilerinin başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefonu numaralarına bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

Katılımcı söz konusu bilgilendirme mesajını alması akabinde www.gooodyearclub.com.tr’ye girip gerekli üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra kendine verilen şifre ile belirlenen ürünler içerisinde tanımlanan tutarda alışveriş yapabilecektir.

Kampanya çerçevesinde katılımcıya sağlanan alışveriş çeki, ilgili çek değerinden yüksek alımlarda indirim amacı ile kullanılamaz, başka kampanyalarla birleştirilemez.

 1. Kampanyadan kaç defa faydalanılabilir?
   

Her Katılımcı kampanyadan yalnızca 2 (iki) kez faydalanabilir. 2 (iki) katılım için ayrı cep telefonu ve faturayla aktivasyon yapılması gerekmektedir.

 1. Alış-Veriş Çeki para iadesine dönüşebilir mi?
   

Kampanya çerçevesinde tedarik edilecek Goodyear Club Hediye Çeki promosyon hiçbir şekilde nakde/ödemeye/para iadesine dönüşemez ve/veya parasal karşılığı talep edilemez, satılamaz, ticarete konu edilemez, herhangi bir şekilde takas ve iade yapılamaz

 1. Kampanya ile ilgili sorularda hangi telefon numarası aranabilir?
   

Sanal Mağazacılık irtibat numarası 0216 538 52 74. Hafta içi Pazartesi – Cuma / 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

 

Sanal Mağazacılık Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloğlu Rüstem Cad. No:5 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKİYE İrtibat Numarası: 0216 538 52 74

 

 dapsatkazan.com

Giriş Yapdapsatkazan.com

Yeni ÜyeMail Adresinize Gelen Aktivasyon Kodunu Girinizdapsatkazan.com

Şifremi unuttumX